Pronat

Ambjent Biznesi ne shitje Tirana - Tirana

Per Shitje 56,000€

Tipare

  • ID: 1549
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 102.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 56,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ambjent biznesi prane mobileri Ardeno . Ambjenti ka siperfaqe 102m2, me fasade xhami dhe ndodhet ne katin 0. Ambjenti pershin nje zyre dhe nje tualet . Zona ku ndodhet prona eshte zone e banuar dhe ne zhvillim te metejshem . Ambjenti eshte i pershtatshem per te zhvilluar aktivitete te ndryshme biznesi . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 102
  • Siperfaqe neto : 102

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme