Njesi sherbimi ne shitje , Yzberisht , Tirana

Per Shitje 2,600 €

Karakteristikat

  • ID: REA1530
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 86 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet njesi sherbimi ne zonen e Yzberishtit . Ambjenti ka siperfaqe 85.6 m2 i pajisur me nje tualet dhe fasade xhami . Njesia e sherbimit ndodhet ne katin 0 te nje objekti 9 katesh i ndertuar me standarte te larta. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme