Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1531
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 99 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti ka siperfaqe 104,7 m2 eshte pjese e nje rezidence banimi te ndertuar ne 2020 me standarte te larta bashkekohore. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me nje firniture shume cilesore . Rezidenca ofron siguri 24h dhe administrim perfekt . Ne vleren e publikuar jane te perfshira taksat dhe dy poste parkimi . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Generator
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • View to Mountain
 • Garden

Prona të ngjashme