Apartament ne shitje te Kompleksi Square 21 tek Rruga e Kavajes ! , Tirana

Per Shitje 83,380 €

Karakteristikat

 • ID: REA1534
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 76 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 83,380 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje te Kompleksi Square 21 tek Rruga e Kavajes ! Apartamenti eshte pjese e ures lidhese midis kulles se pare dhe kulles se dyte . Eshte i organizuar ne dhomen e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , me pas klalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me teper informacion na kontaktoni jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Alarm
 • Fire Door
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital

Prona të ngjashme