Apartament ne shitje ne afersi te Kodres se Diellit ! , Tirana

Per Shitje 91,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1535
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 104 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 91,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje ne afersi te Kodres se Diellit ! Apartamenti eshte pjese e nje rezidence banimi e ndertuar vitet e fundit . Apartamenti ka siperfaqe 104 m2 eshte kati dyte me pamje nga brenda rezidences . Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimi dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor . Vlera e apartamentit eshte nen vleren e tregut per zonen ne te cilen ndodhet rezidenca . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

  • City Center
  • View to Mountain

Prona të ngjashme