Vile Elitare per shitje ne San Pietro Resort ! Gjiri i Lalzit, Durrës

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1539
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 405 m2
  • Dhoma: 5
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Vile Elitare per shitje ne San Pietro Resort ! Vila Elitare zotëron një sipërfaqe në total 504.3 m², e cila është e ngritur në dy kate plus verandë në katin e sipërm. Kati përdhe përbëhet nga ambienti i ditës, kuzhina dhe një dhomë gjumi. Kati i parë përbëhet nga kater dhoma gjumi dhe një verandë e madhe në katin e dytë (ku mund të organizohet për pjesë Jacuzzi).
Kati përdhe zotëron  një sipërfaqe 176.5 m².
Kati i parë  ka një siperfaqe 213.2 m²,  nga të cilat sipërfaqja e verandës është 17.3m².
Kati i dytë ka sipërfaqe 114.6 m², nga të cilat sipërfaqe verande është 81.6 m².
Total sipërfaqe vile 504.3 m², nga të cilat 98.9 m² është sipërfaqe verande .
Vlera në total e vilës : 1.000.000 euro në varësi të sipërfaqes së parcelës (1000-1250m²).

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • View to Sea

Prona të ngjashme