Vile Luksoze me qera ne Green Coast , Palase ! Palase, DHERMI

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1545
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 152 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet vile luksoze me qera ne Green Coast , Palase. Vila ka siperfaqe oborri 500 m2 dhe 152 m2 ndertim siperfaqe neto. Vila eshte e organizuar ne dy kate: ne katin e pare ndodhet salloni i madh i ndenjes se bashku me kuzhinen e cila eshte e mobiluar me elektroshtopiaket e markes italiane Smeg dhe nje tualet.Ne katin e dyte ndodhen dy dhomat e gjumit , nje tualet dhe nje ballkon. Oborri me siperfaqe 500m2 ka nje bimesi shume te zhvilluar. Vila disponon dy poste parkimi dhe eshte e mobiluar ne stilin modern - boho style.
Ne qerane e viles perfshihen sherbimet:
1. Pastrim javor
2. Transport me buggy me shofer ne cdo kohe
3. Çader me dy shezlona
4. Mirembajtje e bimesise se oborrit cdo dite
5. Heqje e mbeturinave cdo dite
Per me shume informacion na kontaktoni ne +355684073990 ose ne email [email protected] .

Tipare te zones

  • Air Conditioning
  • View to Sea

Prona të ngjashme