Apartament me qera ne afersi te COIN ! , Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

 • ID: REA1546
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te COIN ! Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i pa mobiluar , eshte i pershtatshem per tu dhene per ambjent per zyra . Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte nje nder zonat me te kerkuara per zyra . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Airport
 • CountrySide
 • Shopping Center
 • School