Apartament ne shitje ne Don Bosko ! , Tirana

Per Shitje 70,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1555
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 63 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 70,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje ne Don Bosko ! Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi i cili eshte i ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore ! Apartamenti eshte kati i 8-te , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Eshte mundesi shume e mire investimi sepse kompleksi eshte nje nga komplekset i cili preferohet nga shtetas te huaj . per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme