Njesi sherbimi ne shitje , Ali Demi , Tirana

Per Shitje 2,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA1556
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 209.08 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet ambjent biznesi ne zonen e Ali Demit prane fushes . Ambjenti ka siperfaqe 209.08m2 dhe ka kubature shume te rregullt .Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje objekti 6 katesh. Objekti ku ndodhet ambjenti eshte ndertim i ri buze rruge . Zona gjithashtu eshte zone e populluar dhe qe ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme