Ambient Komercial per qera prane Alpas Center. Bulevardi "Gjergj Fishta", Alpas Center, Tirane., Tirana

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1557
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 133 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qera ambient komercial me qera prane Alpas Center. Ambienti ka siperfaqe 133m2 neto dhe ndodhet ne katin 0 totalisht me fasade xhami. Ka nje lartesi prej 4m e cila krijon mundesine e nje investimi shume te mire. Ambienti aktualisht eshte showroom dhe eshte totalisht i investuar. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nder me te kerkuara duke ofruar nje sere facilitetesh.
Per me shume infprmacion kontaktoni ne +355684073990 ose ne email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme