Apartament 2+1me verande ne shitje , Astir Astir, Tirana

Per Shitje 88,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1561
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 157 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 88,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me verande te madhe ne zonen e Astirit prane Vila L. Apartamenti ka siperfaqe totale 157,25m2 nga ku siperfaqja e apartamentit eshte 77.2 m2 dhe siperfaqe verande 68m2 . Organizimi i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 tualete , 1 koridor shperndares dhe 1 verande . Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim te nje objekti 9 katesh i pajisur me ashensor . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Vendodhja e prones