Zyra me qera te Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Qira 3,564 €

Karakteristikat

 • ID: REA1563
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 297 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 3,564 €
 • Cmimi/m2: 12€/ m2
 • Tualet: 0

Përshkrim

Zyre me qera te Komuna e Parisit ! Zyra ka siperfaqe 297 m2 .Eshte pjese e nje kompleksi i cili eshte i ndertuar sipas standarteve europiane . Objekti ne te cilen ndodhet ambjenti i zyrave funksionon si qender biznesi . Zyra eshte open space , ka sistem kondicionim Multi-Split , Sistem sigurimi 24h . Qendra eshte e mire administruar . Vlera e publikuar eshte Bruto ( perfshire dhe tatimin ne burim ) . Per me teper informcion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • School

Prona të ngjashme