Penthouse per shitje te Rezidenca Lake View ! , Tirana

Per Shitje 615,625 €

Karakteristikat

 • ID: REA1565
 • Lloji i Prones: Penthouse
 • Sipërfaqja:: 256 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 615,625 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

Penthouse per shitje te Rezidenca Lake View ! Penthouse ka siperfaqe 246.25 m2 nga te cilat 122.50 m2 jane verande . Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi , dhomen e dites dhe tre tualete. Penthouse eshte pjese e struktures E.Rezidenca eshte duke u ndertuar sipas standarteve me te larta Europiane. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • School
 • View to Lake

Vendodhja e prones