Zyre me qera ne afersi te Bulevardi Deshmoret e Kombit ! , Tirana

Per Qira 650 €

Karakteristikat

 • ID: REA1567
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 25 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 650 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qera ne afersi te Bulevardi Deshmoret e Kombit ! Zyra ka siperfaqe 25 m2 , eshte pjese e nje qendre biznesi e cila eshte e ndertuar dhe e administruar sipas standarteve Europiane . Ne vleren e publikuar jane te perfshira dhe kostot e mirmbajtjes te cilat per kete qender jane 60 euro ne muaj . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Public Library
 • School