Zyre me qera ne afersi te Hotel Plazes ! , Tirana

Per Qira 550 €

Karakteristikat

 • ID: REA1568
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 55 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 550 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qera ne afersi te Hotel Plazes ! Zyra eshte kati i dyte i nje qendre biznesi e cila eshte e ndertuar sipas standarteve Europiane . Zyra ka siperfaqe 55 m2 , ka dhe nje siperfaqe verande te shfrytezushme . Vlera e publikuar eshte Bruto . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme