Zyre me qera te Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Qira 2,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1570
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 203,5 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera te Komuna e Parisit ! Zyra ka siperfaqe 203,5 m2 eshte pjese e nje ndertimi te ri i ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Ndertesa funksionon nje pjese si qender biznesi dhe nje pjese per banim . Zyra ka akses direkt me rrugen kryesore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne :0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Alarm
 • Generator
 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • School

Prona të ngjashme