Apartament 2+1+2 ne shitje te Lake View , Tirana

Per Shitje 282,340 €

Karakteristikat

  • ID: REA1575
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 124.07 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 282,340 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 te rezidenca Lake View. Apartamenti ka siperfaqe totale 124.07 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + kuzhine , 2 doma gjumi , 2 tualete , 1 depo dhe 1 verande te madhe . Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje ndertese 17 kateshe te pajisur me ashensor . Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti ofron cilesi dhe siguri maksimale . Zona ku ndodhet rezidenca eshte nder zonat me te preferuara te Tiranes . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme