Apartament 2+1+2 ne shitje , Liqeni i Thate , Tirana

Per Shitje 173,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1581
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 117 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 173,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje tek Liqeni i thate . Apartamenti ka siperfaqe 117.48m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim dhe ka orientim jug lindje . Apartamenti disponon 2 poste parkimi te cilat jane te perfshira ne cmim. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme