Apartament 1+1 ne shitje , Rruga e Dibres , Tirana

Per Shitje 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA1587
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 80 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dibres prane Vila Gold . Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares , nje sallon ndenje + nje kuzhine , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje objekti 9 katesh te sapo ndertuar i pajisur me ashensor . Apartamenti ka orientim Veri-Perendim . Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara shume prane qendres e cila ofron te gjitha facilitetet . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Prona të ngjashme