Toke me pamje panoramike ne shitje , Vore , VORË

Per Shitje 25 €

Karakteristikat

  • ID: REA1597
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 45540 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 25 €
  • Cmimi/m2: 25€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet toke ne Vore . Toka ka siperfaqe 45 540 m2 dhe eshte e pershtatshme per ndertime te ndryshme , vile, restorant, agroturizem etj. Investimi ne kete zone eshte atraktiv duke qene se ofron nje qetesi maksimale, ajer i paster dhe pamje panoramike . Toka ka te mbjella rreth 5000 peme frutore Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]