Apartament me qera ne Ali Dem ! , Tirana

Dhene me qira 350 €

Karakteristikat

 • ID: REA1600
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 90 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 350 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne Ali Dem ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture shume cilesore dhe teper komode . Eshte kati i 8-te i nje pallati i cili eshte i pozicionuar ne rruge kryesore . Zona ofron te gjtha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Alarm
 • Fire Door
 • Air Conditioning
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme