Apartament me qera ne Bllok ! , Tirana

Dhene me qira 300 €

Karakteristikat

 • ID: REA1601
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 60 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 300 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites e cila ben shperndarjen te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre teper komode. Eshte pjese e nje pallati te ri i pozicionuar ne rruge kryesore ne zonen e bllokut e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informcion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme