Apartament me qera prane Park Gate! Rruga e Elbasanit, Tirana

Per Qira 1,300 €

Karakteristikat

 • ID: REA1602
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 95 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,300 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 prane Park Gate. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate duke ofruar nje pamje fantastike te qytetit te Tiranes.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95.39 m2, e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje ambient ndenje, nje tualet dhe ballkon. Me nje vendodhje te pakrahasueshme, cilesi shume te mire punimesh, planimetri te rregullt, te gjitha keto e bejne kete apartament shume interesant per banim! Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre shume moderne.Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: Telefon : 0684073990 dhe Email : [email protected]

Tipare te zones

 • Alarm
 • Fire Door
 • Air Conditioning
 • Lift
 • Shopping Center
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme