Apartament 1+1 ne shitje , Don Bosko , Tirana

Per Shitje 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1603
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 56 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje ne Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 56.12m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje kuzhine nje dhome gjumi, nje tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri ne ndertim i cili do te kete cilesi , komoditet dhe siguri maksimale. Apartamenti ka orientim Jugun. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme