Apartament me qera te Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1605
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 111 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne Shitje te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte kati i dyte i nje kompleksi te ri i ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore . Apartamenti ka orientim Jug-Lindje . Ka planimetri te rregullt dhe ndricim natyral . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C: 0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital

Prona të ngjashme