Apartament per shitje te Rruga e Elbasanit , ne afersi te pasticeri Venecias ! , Tirana

Shitur 108,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1606
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 87 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 108,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament per shitje te Rruga e Elbasanit , ne afersi te pasticeri Venecias ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte kati i 3-te . Apartamenti shitete i mobiluar . Vlera e publikuar eshte nen vleren e tregut cfare ofron zona . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme