Apartament 2+1 me qera, Kompleksi Panorama , Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: REA1607
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 92 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 te Kompleksi Panorama. Apartamenti ka siperfaqe 92m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet, dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 9 , pallati i pajisur me ashensor.Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar . Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C:0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme