Apartament me qera ne afersi te qendres ! , Tirana

Per Qira 450 €

Karakteristikat

 • ID: REA1608
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 87 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 450 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te qendres ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Aparatmeti eshte i mobiluar ne menyre shume komode . Eshte pjese e nje pallati te ri te ndertuar ne afersi te kishes katolike . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:06840733990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • School

Prona të ngjashme