Toke ne shitje , Surrel , Tirana

Per Shitje 30 €

Karakteristikat

  • ID: REA1615
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 6335 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 30 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet toke ne Surrel, Priske e Madhe . Toka ka siperfaqe 6335 m2 dhe eshte e pershtatshme per ndertim. Toka disponon dokumentacion te rregullt ligjor. Zona ku ndodhet toka eshte nje zone ne zhvillim dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]