Apartament me qera ne afersi te Zogut te Zi ! , Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

 • ID: REA1617
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 160 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Aparatment me qera ne afersi te Zogut te Zi ! Apartamenti eshte i organizur ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualete . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore dhe teper komode . Zona ne te cilen ndodhet eshte e aksesushme lehtesisht me te gjitha zonat e tjera . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Airport
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme