Apartament me qera ne afersi te Liqenit te Thate ! , Tirana

Per Qira 550 €

Karakteristikat

 • ID: REA1619
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 142 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 550 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Liqenit te Thate ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dy tualete dhe tre ballkone . Apartamenti ka siperfaqe 142 m2 . Eshte pjese e nje komleksi cilesor ne zonen e liqenit te thate , i arreduar ne menyre shume komode me nje firniture cilesore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • View to Lake

Prona të ngjashme