Shitet Apartament 2+1 ne afersi te Liqenit te Thate ! , Tirana

Per Shitje 170,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1620
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 140 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 170,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne afersi te Liqenit te Thate ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ne te cilen ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet , nga te cilat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te liqeni i thate . Ka orjentim Jug-Lindje . Shitete i mobiluar . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Police
 • Hospital
 • View to Lake

Prona të ngjashme