Apartament 1+1 ne shitje Yzberisht Yzberishte, Tirana

Per Shitje 42,090 €

Karakteristikat

 • ID: REA1621
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 70 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 42,090 €
 • Cmimi/m2: 630€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje ne Yzberisht. Apartamenti ka siperfaqe 70.15m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje kuzhine nje dhome gjumi, nje tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti te ri ne ndertim i cili do te kete cilesi , komoditet dhe siguri maksimale. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme