Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,300 €

Karakteristikat

 • ID: REA1622
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 130.73 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,300 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet , dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar me standarte te larta bashkekohore e cila ofron nje jetes te sigurt dhe komode . Apartamenti eshte i arreduar me firniture shume cilesore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme