Apartament per shitje ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Shitje 238,640 €

Karakteristikat

 • ID: REA1623
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 119.32 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 238,640 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament per shitje ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites e cila ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit dy tualete dhe dy ballkone . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence banimi e cila eshte e ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore , e cila ofron nje jetese komode dhe te sigurte . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:068407399/0693603642

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Public Library
 • School
 • View to Lake

Prona të ngjashme