Apartament 3+1 ne shitje, Prane Casa Italia , Tirana

Per Shitje 90,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1625
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 127,3 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 90,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 prane Casa Italia. Apartamenti ka siperfaqe 127,3m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + kuzhine , 3 dhoma gjumi , 2 tualete , koridor shperndares dhe verande . Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje objekti te sapo ndertuar i pajisur me ashensor . Ndertimi i objektit ofron komoditet, siguri dhe cilesi te larte . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]