Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 5 Maj 5 maj, Tirana

Per Shitje 93,100 €

Karakteristikat

  • ID: REA1626
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 103 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 93,100 €
  • Cmimi/m2: 900€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 Maj perball Concord . Apartamenti ka siperfaqe totale 103.44 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 90.74 m2. Ndodhet ne katin e 1 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta dhe ka orinetim Jug-Perendim. Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Prona të ngjashme