Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen 5 Maj rruga 5 Maj, Tirana

Per Shitje 71,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA1627
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 80 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 71,500 €
  • Cmimi/m2: 900€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne rrugen 5 Maj perballa Concord. Apartamenti ka siperfaqe totale 79.52 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 69.76 m2. Ndodhet ne katin e 1 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta . Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Tipare te zones

  • Hospital
  • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme