Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 5 Maj rruga 5 Maj, Tirana

Per Shitje 91,540 €

Karakteristikat

  • ID: REA1628
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 102 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 91,540 €
  • Cmimi/m2: 900€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 Maj perball Concord. Apartamenti ka siperfaqe totale 101.71 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 89.22 m2. Ndodhet ne katin e 1 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta dhe ka orinetim Jug-Perendim. Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme