Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 5 Maj 5 maj, Tirana

Per Shitje 70,400 €

Karakteristikat

 • ID: REA1630
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 78 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: 70,400 €
 • Cmimi/m2: 900€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 Maj perball Concord . Apartamenti ka siperfaqe totale 78.24 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 68.64 m2. Ndodhet ne katin e 1 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta dhe ka orinetim Jug-Perendim. Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme