Apartament 2+1+2 ne shitje , Ali Demi , Tirana

Per Shitje 101,800 €

Karakteristikat

  • ID: REA1632
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 101.79 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 101,800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 ne zonen e Ali Demit prane fushes . Apartamenti ka siperfaqe 101.79m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje ,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje objekti 10 katesh i pajisur me ashensor . Objekti ofron cilesi dhe siguri maksimale . Zona ku ndodhet objekti ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme