Apartament me qera prane qendres tregtare Coin ! , Tirana

Per Qira 850 €

Karakteristikat

 • ID: REA1633
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 137 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 850 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera prane qendres tregetare Coin ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualete . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre shume komode me nje firniture cilesore . Eshte pjese e nje rezidence banimi e cila ofron siguri dhe nje jetes sipas standarteve bashkekohore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme