Apartament per shitje ne afersi te qendres Coin ! , Tirana

Per Shitje 300,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1634
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 137 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 300,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Aparatament per shitje ne afersi te qendres Coin ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ne te cilen ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualete . Apartamenti eshte ne zone Premium ne kryeqytet ! Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ! Per me tepr informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Alarm
 • Central Vacuum Cleaning System
 • Fire Door
 • Hydromassage Bathtub
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School
 • Terrace
 • Garden

Prona të ngjashme