Apartament me qera tek Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Qira 450 €

Karakteristikat

 • ID: REA1636
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 65 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 450 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera tek Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me arkitekt , me nje firniture shume cilesore . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri i ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School
 • Gym

Prona të ngjashme