Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Xhanfizo Keko Xhanfize Keko, Tirana

Per Shitje 58,350 €

Karakteristikat

  • ID: REA1638
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 57 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 58,350 €
  • Cmimi/m2: 900€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Xhanfize Keko . Apartamenti ka siperfaqe totale 64.86 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 56.9 m2. Ndodhet ne katin e 1 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta dhe ka orinetim Jug-Lindje. Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Prona të ngjashme