Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhanfizo Keko Xhanfize Keko, Tirana

Per Shitje 93,900 €

Karakteristikat

  • ID: REA1639
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 82 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 93,900 €
  • Cmimi/m2: 900€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Xhanfize Keko . Apartamenti ka siperfaqe totale 93.25 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 81.8 m2. Ndodhet ne katin e 1 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta dhe ka orinetim Jug-Lindje. Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme