Apartament me qera ne afersi te Prokurorise se Tiranes ! , Tirana

Dhene me qira 550 €

Karakteristikat

 • ID: REA1641
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 113 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 550 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Prokurorise se Tiranes ! Apartamenti eshte i organizura ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore e cila e ben mjaft komod per banim . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore . Ne vleren e publikuar eshte i perfshire dhe nje post parkimi . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Airport
 • City Center
 • Train Station
 • Historic area
 • Police

Prona të ngjashme