Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Prestige , Tirana

Shitur 86,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1644
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 104 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 86,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Prestige . Apartamenti ka siperfaqe 104m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, nje kuzhine , dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 9 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme