Apartament me qera ne afersi te Hotel Plazes ! , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1651
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 150 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Hotel Plazes ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar eshte pjese e nje qendre biznesi prestigjoze . Apartamenti mund te jepet me qera dhe per zyra . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Alarm
 • Fire Door
 • Generator
 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme